ÜrünHaberleri

SHİBA COİN’E NELER OLUYOR?

Son yıllarda tüm insanların yoğun ilgi ile takip ettiği kripto para piyasaları farklı isimlerde birçok coine ev sahipliği yapmaktadır. Her ülkeden, her kesimden milyarlarca kullanıcı tarafından takip edilen bu coinlerden biri de Shiba’dır. Kripto para birimi olan Shiba'yı yoğun ilgi ile takip eden kullanıcılar tarafından en çok takip edilen şey Shiba Coin yorum yazıları ve Shiba Coin grafik okumalarıdır. Bu yazımızda coin ve coin çeşitliliğinden ziyade bir zamanlar coin piyasasının dilinden düşmeyen, herkes tarafından en çok merak edilen coin Shiba'yı ele alacağız. Peki Shiba Coin Nedir?

Shiba Coin, Shiba InuSHIB, veya Shiba Token olarak da bilinen kripto para birimidir. Shiba Coin, Ryoshi olarak bilinen, ancak kimliğini açık etmeyen anonim biri tarafından 2020 yılının Ağustos ayında ortaya çıkarılmıştır. 2021 yılının Mayıs ayı itibariyle piyasa değeri 6 milyar doların üzerine çıkmıştır. Fiyatı oldukça düşüktür, bu sayede kripto para kullanıcıları tarafından milyarlarca shiba coin alınabilmektedir.

Shiba Coin Kaç TL'dir?

Shiba Coin kullanıcıları tarafından her daim merak edilen ve araştırılan bir diğer konu ise kripto para borsasında, shiba coin kaç TL? Sorusudur.

Kripto para piyasasında Shiba Coin'in değeri dolardır. Shiba Coin'in TL karşılığı ise

Peki bu Shiba Coin'in geleceği nedir?

Shiba Coin geleceği hakkında doğru tahminlere varabilmek için evvela geçmiş analizlerinin yapılması gerekmektedir.

Bu analizlere göre, Shiba Coin ilk olarak 2020 yılının Ağustos ayında ortaya çıktı, yükselişe ise 2021 yılının Nisan ayında geçmeye başladı. Shiba Coin'in kripto para piyasalarına ilk çıkış fiyatı ise, 0,0000006 dolar seviyesinden gerçekleşmişti. 2021 yılından bu yana tatminkar oranlarda artış gösteren Shiba Coin kısa sürede hanesinden 2 sıfırı silmiştir.

Shiba Coin 27 Ekim 2021 tarihinde 0.00008 dolarla en yüksek seviyesine ulaştı.

2021 Yılında 0.00008 dolar seviyesine çıksa da, kripto para yorumcuları tarafından, yıl sonu bu fiyatı tekrar yakalayacağı ön görülmüyor.

Shiba Coin neden düşüyor?

Her ayın 4. haftası FED faiz kararlarını açıklamaktadır. Shiba Coin bu dönemde düşüş yaşayabilir.

Kripto para yorumcuları tarafından, Shiba Coin akıbetinin zaman içerisinde ne olacağı ön görülemese de büyük bir yükseliş çok mümkün görünmüyor.

https://coinyorum-tr.com

Ürün-Hizmet Geliştirme: Pazarlamacılık, İşletme, Üretim

12897
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@urunhizmetgelistirme.com.tr

urunhizmetgelistirme.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.