ÜrünHaberleri

Baby Simpsons (BBS) Nedir? Airdrop Fırsatı

Baby Simpsons projesi, 2023 yılında kripto piyasasının en popüler projelerinden biri olacak. Önceki yıllarda ekip tarafından hayal edilen bir proje olarak başladı, ancak şimdilerde gerçekten kullanıcıların desteğini alan ve büyüyen bir kripto para projesi olarak karşımıza çıkıyor.

Baby Simpsons'ın on binlerce insanın gönlünü hızlı bir şekilde kazanabilmesi,  o zamanlar ekibin en çılgın hayallerinin çok ötesindeydi. Şu anda gerçekten topluluklarını destekleyen, kararlarına saygı duyan ve büyüten bir kripto para projesi olarak karşımıza çıkıyor.

Baby Simpsons, adil kararların tamamen kullanıcıların fikir birliği ile alındığı, P2E Game-Fi ve AI mekanizmaları ile güçlendirilmiş blok zincir tabanlı zengin bir belirteçtir. Bu mekanizma sayesinde kararlar tamamen kullanıcıların fikir birliği ile alınır. Proje, Simpsons serisini rol model edinmiş ve bir işbirliği altında çalışmalarını sürdürmektedir. Özellikle Simpsons topluluğunun büyüklüğü dikkate alındığında gerçekten büyük potansiyeli olan bir proje olarak dikkatleri üzerine toplamayı başarmaktadır.

Kullanıcılar ayrıca oynadıkça çok sayıda $BBS Token kazanabilecekler! Ayrıca kullanıcılar, kazandıkları BBS Token'ları BNB gibi bilindik ve güvenilir coinler ile takas edip gelir elde edebilecekler. Kripto para ön satışlarını takip edenler ve kısa vadeli yüksek kar hedefleyenler için de kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir kripto para ön satışı olarak dikkat çekiyor.

?$BBS Token Ön Satışına Katılmak için:?

? https://ico.babysimpsons.co Adresine gidin ve kullanıcı paneline kayıt olun. Devam eden bir ön satışa size ait panelinizden katılabilir ve erken dönem yatırımınız ile güzel miktarda kar elde edebilirsiniz.

Ayrıca şu anda ön satışta olan projenin ücretsiz bir airdrop etkinliği de mevcut. Kripto para airdrop gruplarında gezinen ve yatırım yapmadan güzel gelirler elde etmek isteyen arkadaşlarımız için de kaçırılmayacak güzel bir fırsat olarak görüyoruz. Airdrop'a katılıp ücretsiz BBS kazanma hakkına sahip olabilirsiniz.

? Baby Simpsons (BBS) Airdrop'una Katılmak için:?

? Baby Simpsons Airdrop Bot'una gidin (https://t.me/BabySimpsonsBot) ve görevleri tamamlayın, ardından sadece kazandığınız ücretsiz $BBS Token’larınızı toplayın!

2023'de piyasaya çıkacak olan Baby Simpsons Play to Earn (oyna ve kazan) oyunu yakında Metaverse Evreninde sizinle buluşacak. Henüz pump/yükseliş aşamasına gelmeden radarımıza giren bir proje oldu. Ekip ile alakalı haberlerden ve gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın!

Baby Simpsons Sosyal Medya Hesapları:

? Twitter: https://twitter.com/thebabysimpsons

? Instagram: https://instagram.com/babysimpsons/

?‍?? Duyuru Kanalı: https://t.me/thebabysimpsons

? Website: https://babysimpsons.co

? Resmi Telegram Sohbet Grubu: https://t.me/babysimpsonsglobalchat

 

Ürün-Hizmet Geliştirme: Pazarlamacılık, İşletme, Üretim

8025
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@urunhizmetgelistirme.com.tr

urunhizmetgelistirme.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.