ÜrünHaberleri

Ankara’da İkinci El Mobilya ve Eşya Alanlar

Evinizde ya da iş yerinizde fazla bulunan ya da elinizden çıkarmak istediğiniz kullanmadığınız demode olmuş zamanı geçmiş ikinci el durumuna gelmiş, ya da hiç kullanmadığınız kutusunda duran sıfır spot eşyalarınızı değerinden alan bir firma arayanlar için Irmak Spot biçilmiş kaftandır. Irmak Spot sayesinde Her türlü Spot ve ikinci el mobilya, 2 el eşyalarınızı elinizden kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Firma Ankara’da ikinci el büro mobilyası alanlar olarak; yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları, yemek masaları gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşyanızı almaktadır. Eşyalarınızı kolaylıkla satmak ve kar etmek için, Irmak Spot ile iletişime geçebilirsiniz. Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı belirledikten sonra, telefon ile firmaya ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı kapıdan alarak, ödemeleriniz kapıda nakit olarak yapılmaktadır. Böylece herhangi bir mağduriyet oluşmaz. Ayrıca elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalardan herhangi bir taşıma sorunu yaşamadan kurtulabilirsiniz.

2.El Beyaz Eşya ve Antika Eşya Alanlar

Ankara yer alan firma her türlü eski ve yeni eşyanızı değerinden evinizden satın almaktadır. Spot Eşya Alanlar denince de televizyon, laptop, klima , çamaşır bulaşık  makinası, buzdolabı gibi ürünler alınmakta. Ayrıca Antika Eşya Alanlar denince de antika mobilyalar, halılar, antika tablolar, yemek takımı, bronz oturma grubu vb. gibi daha sayısız eşyanın alımını yapmaktadır. 2.el Eşya alan yerler sayesinde, kullanılmış eşyalarınızdan rahat bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca büro eşyalarınızı da elinizden çıkarabilirsiniz. Kapıdan teslim alınan eşyalarınıza, ödemeleri de kapıda nakit olarak yapıldığı için herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız. ikincielalanlar.com sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Böylece sizler için uygun gün ve saatte evinizden ya da işyerinizden ikinci eş eşyalarınızı teslim alabiliriz. Firmamız kapsamında, ödemeler kapıda ve nakit bir şekilde yapılmaktadır. Bizlere ulaşmanız ve eşyalarınızı iletmeniz yeterlidir.

Irmak Spot Ankara - Bizi Arayın

0 533 767 80 13

Hacı Bayram Mah. Ulus İtfaiye Meydanı, Temmuz Sokak No:9 Altındağ Ankara

 

 

Ürün-Hizmet Geliştirme: Pazarlamacılık, İşletme, Üretim

37
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@urunhizmetgelistirme.com.tr

urunhizmetgelistirme.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Ana Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.