ÜrünHaberleri

TURKİYE, DEMİROĞLU ŞARKÜTERİ, KALİTELİ VE DOĞAL ÜRÜNLERİYLE DAMAKLARDA UNUTULMAZ LEZZETLER BIRAKIYOR

Kağızman'ın Şahindere Mahallesi'nde faaliyet gösteren Demiroğlu Şarküteri, sahibi Yusuf Demir'in liderliğinde, kaliteli ve doğal ürünleriyle bölgede adından söz ettiriyor. Şarküteri, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak lezzet dolu bir alışveriş deneyimi vadediyor.

Yusuf Demir, telefon numarası 0536 231 75 80 üzerinden müşterilere ulaşarak, işletmenin bulunduğu Şahindere Mahallesi Hasan Acara Caddesi Işık Apartmanı No: 10/C adresinde hizmet verdiklerini belirtiyor.

Demiroğlu Şarküteri, kaliteli et ürünleri, peynir çeşitleri, zeytin, sızma zeytinyağı, ev yapımı reçeller ve daha birçok doğal ürünü müşterileriyle buluşturuyor. Yusuf Demir, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bölgedeki damak zevkine uygun özel ürünleri de müşterilerle buluşturuyor.

Şarküterinin sunduğu ürün çeşitliliği ve kalite anlayışı, bölgedeki gıda sektörüne farklı bir soluk getirirken, doğallığı ve tazelikleriyle de müşterilerin favorisi olmayı sürdürüyor.

Ürün-Hizmet Geliştirme: Pazarlamacılık, İşletme, Üretim

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@urunhizmetgelistirme.com.tr

urunhizmetgelistirme.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Alfa Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.